Do You have a problem? We will help You

Какие параметры моего компьютера-Kādi ir mana datora parametri?

Kādi ir Jūsu datora parametri? Instrukcija kā tos uzzināt!

Droši vien Jums kādreiz tika uzdots šāds jautājums. Priekš kam ir nepieciešams zināt sava datora parametrus. Daudzām programmām, spēlēm u.c. ir nepieciešams noteiktas sistēmas prasības. Ja Jūs jau pirkāt programmas vai spēles, tad noteikti pievērsāt uzmanību, ka uz iepakojuma ir tāds uzraksts (Minimālās sistēmas prasības). Šajās sistēmas prasībās tiek norādīts, kādiem ir jābūt minimāliem parametriem priekš normāla šīs spēles vai programmas darba. Ja Jūsu parametri ir mazāki nekā tiek norādīti uz iepakojuma, tad šī programma vai spēle nestrādās pilnvērtīgi. Tieši tādēļ ir nepieciešams pirkt programmu vai spēli, kura atbilst Jūsu datora parametriem.

Windows 7.

Uz loga (My Computer) jānospiež ar labās peles taustiņu un jāizvēlas punkts (Properties).

par1

Pēc augstāk minētajām darbībām atvērsies logs, kur var aplūkot pamata datus par Jūsu datoru, kuros Jūs varēsiet aplūkot Jūsu procesora nosaukumu un parametrus, uzzināt kāda operatīvā atmiņa ir iestatīta (RAM), kā arī Jūs varat aplūkot operētājsistēmas tipu (32-bitu vai 64-bitu) kāda ir uzstādīta uz Jūsu datora.

par2

Ir arī sīkāks apraksts. Lai piekļūtu šim detalizētam aprakstam, nepieciešams nospiest ar labās peles taustiņu un uzrakstu, kur norāda bultiņa, šādā veidā nokļūsiet citā logā.

par3

Tad atvērsies logs, kur ir pietiekami pilns apraksts.

par4

Tagad Jūs varēsiet piemeklēt pareizas versijas programmu vai uzzināt priekšlaicīgi, vai strādāt Jūsu programma vai spēlē tā kā tai jāstrādā. Kā arī varēsiet pārzināt Jūsu datora parametrus.