Do You have a problem? We will help You

что такое класс карты памяти?-Kas ir atmiņas kartes klase

Kas ir atmiņas kartes klase? Īss un skaidrs apraksts

Kā Jūs jau saprāt, runa ies tieši par atmiņas kartes dažādību, bet tiešāk par fleš atmiņām. Domāju, ka gandrīz katram mūsdienu cilvēkam ir telefonā instalēta atmiņa Micro SD, daudzi pat neiedomājas, kāda klase ir Jūsu Micro SD. Vienreiz manā klātbūtnē, mans paziņa nopirka priekš sava telefona Micro SD atmiņu, un bija nesaprotams, kāpēc ar vienādu atmiņas ietilpību cenas bija atšķirīgas. Pirmkārt, mēs nolēmām pajautāt pārdevējam, kāpēc divām kartēm ar vienādu atmiņas ietilpību, cenas ir dažādas. Izrādījās, ka jo augstāka klase ir atmiņas kartei, jo augstāka ir cena.

Tādēļ es atcerējos šo gadījumu un nolēmu uzrakstīt rakstu par tēmu, kāda atmiņas kartes klase ir labāka.

Pirmkārt, pastāstīšu, kas ir atmiņas kartes klase.

Atmiņas kartes klase, nozīmē datu pārraides ātrumu un nekādīgi nenozīmē kvalitātes pakāpi un ierīces drošību. Ir četras atmiņas kartes klases, precīzāk tās ir sadalītas uz 2,4,6 un 10 klasēm. Dotās vērtības nozīmē ar datu pārraides ātrumu megabaitos. Piemēram, Micro SD ar klasi 2 pārraidīs datus ar ātrumu 2 Mb/s. Dotais rādītājs būs ļoti svarīgs priekš elektroniskām ierīcēm, kurām nav piemērots apmaiņas buferis, bet realizē  ātrgaitas ierakstu. Tādēl priekš šādas ciparu ierīces, nepieciešams attiecīga atmiņas kartes klase.

Ar kādu ciparu atmiņas kartes aparatūras lietderīgi attiecināt atmiņas kartes klasi.

Sāksim ar otro klasi. Protams, dotā klase pats lētākais variants, jo ieraksta ātrums ir ļoti zems un netiek rekomendēts ciparu fotoaparātu un videokameru izmantošanā, tā kā tie ir paredzēti priekš aktīvas ierakstīšanas. Bet izmantot dotās atmiņas kartes klasi ir labāk un lētāk priekš audio atskaņotāja vai video ieraksta ierīcei, tam nav nepieciešams ātrgaitas datu pārraide.

Ceturtā atmiņas kartes klase, es uzskatu, nav īpaši svarīga un pārsvarā tiek izmantota priekš neprofesionālajām kamerām. Tādēļ uzskatu, kas pirkt atmiņas karti ar šādu klasi ir bezjēdzīgi.

Sesto atmiņas kartes klasi pārsvarā izmanto priekš ciparu fotokamerām. Dotā klase nodrošinās augstas kvalitātes ierakstus JPEG formātā, kā arī RAW fromātā.

Pēdējā atmiņas kartes klase ir desmitā, kuras minimālais datu ieraksta ātrums ir 10 Mb/s. Protams, dotā klase ir pati augstākā un ideāli ir piemērota priekš profesionālām fotogrāfijām un viedo ieraksta ierīcēm ar Full HD ierakstu. Tādēļ ja Jums ir nepieciešams izmantot sērijveida ierakstu uz profesionālas kameras, protams, 10 klase ir neaizstājama izmantošanā.

class

Ja Jūs nolēmāt pirkt atmiņas karti, tad ir obligāti nepieciešams pievērst uzmanību uz attiecīgo klasi, kurš pārsvarā ir apzīmēts ar ciparu aplītī.