Do You have a problem? We will help You

Удалённый помощник для подключение к компьютеру-Attālināta palīdzība datora pārvaldīšanai

Programma attālināta datora pārvaldīšanaiTeamViewer

Kādiem nolūkiem tiek izmantota šī programma? Ar šīs programmas palīdzību ir iespējams:

  1. Attālināti saņemt kvalitatīvu profesionāļu palīdzību;
  2. Ar interneta palīdzību pārvaldīt citu datoru;
  3. Strādāt ar savu datoru attālināti, arī ar interneta palīdzību;
  4. Attālināti rādīt prezentāciju vai vadīt konferenci.

Šo uzdevumu risināšanai, pēc mūsu ieskatiem, vieglāk ir izmantot programmu attālinātas pieejas TeamViewer, ar kuras palīdzību var pārvaldīt datoru ar interneta palīdzību. Programma TeamViewer ir ļoti vienkārša izmantošanā un ir bezmaksas priekš nekomerciālas lietošanas. Šajā rakstā pastāstīsim, kā viegli un ērti lietot programmu TeamViewer.

Aprakstā tiks norādīti pogu nosaukumi divās valodās latviešu un angļu, tas ir atkarīgs no tā, kādā valodā Jums ir iestatīta Operētājsistēma.

Kā instalēt programmu TeamViewer:

Mēs izskatīsim variantu bez instalācijas, to versiju, kura sniegs iespēju īslaicīgi pieslēgties pie Jūsu datora.

  • Nepieciešams lejuplādēt šo programmu, pārejot uz linku, programma tiks automātiski lejuplādēta!
  • Tiklīdz Jūs pāriesiet uz linku, atvērsies logs, kā ir attēlots zemāk, nepieciešams nospiest “Saglabāt” vai “Save” ar kreiso peles taustiņu ;

tem1

  • Tālāk atvērsies logs, kur ir nepieciešams apstiprināt instalēšanu, nospiežot pogu “Palaist” vai “Run” ar kreiso peles taustiņu;

tem2

  • Pēc tam, kad Jūs lejuplādējāt programmu, programma instalēsies un atvērsies.

team3

Tagad Jūsu dators ir gatavs pieslēgšanai. Tālāk Jums ir nepieciešams ziņot ciparus, kuri ir parādījušies logā, cilvēkam, kuram vēlaties sniegt pieeju Jūsu datora.

Nepieciešams atcerēties, Jūs vienmēr varat pārtraukt visas darbības no ārpuses un atslēgties no šīs programmas jebkurā brīdi, vienkārši nospiežot uz krustiņa augšā un pēc tam aizveriet izlekušo logo ar reklāmu. Un viss, pie Jūsu datora vairs neviens nevarēs pieslēgties, kamēr Jūs atkal neatvērsiet šo programmu un nenosauksiet jaunos ciparus. (Katrā programmas atvēršanas reizē, parole būs savādāka).