Ir problēma? Mēs Jums palīdzēsim!

Kā nokopēt Windows loga tekstu?

Kā nokopēt Windows logā kļūdas tekstu?

Bieži mēs sastopamies ikdienā lietojot datoru ar to, ka sistēma ziņo mūs par kādu kļūdu vai arī informē par atjauninājumiem u.c. Bet ne vienmēr mēs visu saprotam un ļoti bieži meklējam informāciju, lai uzzinātu ko sistēma vēlējusies mums ziņot vai arī kāda problēma ir radusies, lai atvieglotu savu turpmāko darbību, mēs protams, cenšamies uzreiz risināt šo problēmu, lai rezultātā dators nepārtrauktu savu darbību mūsu ignorēšanas dēļ par paziņojumu. Tādēļ bieži ir nepieciešams vērsties pēc palīdzības pie tehniskā dienesta, forumos vai google, tādēļ mums ir nepieciešams un arī ir ērtāk nokopēt šo ziņojumu, lai nevajadzētu kopēt to ar rokām. Lasiet tālāk šajā rakstā kā nokopēt parādījušos ziņojumu.

Kļūdas logs
Teksta kopēšana no Windows sistēmas loga, kad tā informē par kļūdu vai citu.
Ja Windows darbībā parādās kļūme, Windows sistēma Jūs informē ar sistēmas ziņojumiem. Lai iegūtu informāciju par ziņu un saprastu tā rašanās iemeslus, ir jāsazinās ar tehnisko atbalstu, vai jāuzdod jautājums forumā. Šajā gadījumā, Jums nepieciešams nodot tā ziņojuma tekstu, kā to izdarīt ir vairākas iespējas:

  1.  Uzņemt foto (bet ne vienmēr ir ērti),
  2. Pārrakstīt ar rokām jeb manuāli (ne pārāk labs risinājums),
  3. Nokopēt ziņojuma tekstu (tieši to mēs mēģināsim izdarīt).

Šāda funkcija ir sistēmai Windows 7  un jaunākajām versijām.
Lai nokopētu sistēmas ziņojuma tekstu, Jums ir nepieciešams atvērt teksta redaktoru (Notepad, Word, u.c). Pēc tam jānoklikšķina uz  kļūdas ziņojuma tukšu laukumu un jānospiež Ctrl + A, ja ir nepieciešams izvēlēties visu tekstu. Protams jebkuru izdalījumi, mēs neredzam. Pēc tam jānospiež taustiņu kombināciju Ctrl + C (kopēt) un jāpārslēdzas uz teksta redaktoru, kur jāiekopē (Ctrl + V). Ziņojuma teksts, tā nosaukums un teksta visas pogas tiks ievietots dokumentā. Tad Jūs varēsiet kopēt daļu vai visu vietā, un nosūtīt to uz tehnisko atbalstu vai uzdot jautājumus par specializētu forumu.